Kısa.. Öz...

Merhaba Arkadaşlar.
Fed sonrası altın ne 1520 lere geldi, ne de 1670 leri gördü.
twist uzatıldı ama satır aralarına dikkat ederseniz Qe3 için yeşil ışık yakıldı.
Qe1 ve Qe2 nin başarısından bahsedildi.. Qe3 için yol yaptı. sinyaller verildi. şu anda 1605 seviyesinde tutunan altın için benim korkum kalmadı.
Daha fazla yazıp çizmeye de gerek kalmadı. Altının önü açıktır.

Altında şimdilik 1700 lerin, Qe3 açıklanmasıyla 1800 ve üzerinin
Eurusd paritesinde 1,30 lu rakamların önü açılmıştır.

Selametle...

 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Kısa Vade için SYN ÜStadlarıma??

Short pozisyon alımı için 92 uygun mudur, acaba bi alış dalgasıyla daha önce olduğu gibi yükseliş yaşanabilir mi, yoksa doların da altınında düşük olduğu şu anda az bi düşüşle daha 90ları görebilmemiz mümkün mü SYn TB;Yelda HANm Diğer SAygıdeğer ÜStadlarımz Yorumlarınıza göre kendi son kararlarımızı kendi öz iradelerimzle şekillendiriyorz herkese şimdiden teşekkürler yükselişlerde altında olmanız dileklerimle :)..

Sergeant

Yorumsuz. Nereyi kırarsa


Yorumsuz.
Nereyi kırarsa aşağı gider, Nereyi kırarsa yukarı gider Üçgenden belli.
Saygılar.
 
 

Veriler Bahane. Grafikler Şahane...

Giden Fed in ardından

Fed in dün akşam saatlerinde twist 2 yi açıklamasının ardından ben de bu sabah banka açılır açılmaz, 1.79 dan dolara girdim haydi hyrlısı

TB,fireman;knopixx,yelda koruyalım bu dostları arkadaşlar

sayın tb nin nasıl bir yorumcu ve üstad olduğu aklı selim insanlarca biliniyor. Ama arada niyetleri açıkça belli olan bu arkadaşlarıda bizler biliyoruz o yüzden sevgili tb bu arkadaşları dikkate bile almamanı tavsiye ederim.
 
saygı ve selamlarımla ....

sevgili knoppix

düşündüklerini tüm açıklığıyla paylaştığın için kendi adıma teşekkür ederim.herkes kendi gördüğü gerçeği paylaşsın ki bizler içlerinden seçip faydalanabilelim.paylaşım yapmakta ki amacımız birbirimize faydalı olabilmek zaten.kimseye kendimizi ispatlama egomuzda,ihtiyacımızda yok çok şükür.seninle aynı fikirde olmadığım zamanlarda bile düşüncelerini saygıyla okuyup değerlendirmişimdir herzaman.bende altının düşüşler olsada toparlanma eğiliminde olduğunu düşünüyorum.90 nın orta vadede sağlam destek olduğunu düşünüyorum.1700 ün üstünü düşünmüyorum o ayrı konu ama 1650 yi aşabilme çabasında olacağını düşünüyorum.saygılarımla..

İçeriği paylaş İçeriği paylaş