MYD

Şimdi yazıyı görenler bu MYD de nereden çıktı diyecekler?
2011 yılı hepimiz için sanırım inanılmaz bir yıl oldu.Çok öğretici,çok mutlu edici ve aynı zamanda çok da üzücü..
Değerli kharonturk önderliğinde herşeyden önemlisi çok güzel bir aile olduk.Zaman zaman birbirimizi kırdık,küstük,darılıp gittik ama dayanamayıp geri döndük.
2012 yılında edindiğimiz tecrübeler ve birbirimizi daha iyi tanıma şansıyla birlikte çok daha güzel,kazançlı bir yıl yaşayacağımıza can-ı gönülden inanıyorum.
Tüm arkadaşlarıma MUTLU YILLAR DİLERİM
saygı ve sevgilerimle

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

İyi yıllar arkadaşlar.

Derin bir uykuya dalmaya karar vermiştim. Ama gözlerimi kısa süre için açıp hem iyi yıllar dileyeyim hem de neler oluyor hangi beklentiler var öğreneyim dedim. Yeni katılan arkadaşlara da hoş geldiniz diyorum hoş geldiniz diyorum. Bu arada düşüşlerde küçük küçük alarak ortalama düşürmeye çalışıyorum. Miktarlar çok küçük olduğu için virgülden sonrasını etkiliyor. Ama ne yapalım. Baştan yaptık yanlışlığı. Şimdi düşerse ortalama maliyeti düşürmeye, eğer beklediğim düzeylere ulaşabilirse satış veya gr artırmaya odaklanacağım. Umut fakirin ekmeği. Bana öyle geliyor ki direksiyonu iyi idare ediyor kapitalistler. Uzun bir süre yükselişi rüyamızda göreceğiz gibi. Aralıkta düşüşe bilanço düzeltmeleri neden oluyor denmişti. Yeni yılın ilk 2 günü de Aralıktakinden farlı değil. Ustalar 2 ay önce şimdi gidin yatın 6 ay sonra uyanırsınız demişlerdi Mayıs-Hazirana denk geliyor sanırım. Bu arada her ay ayırabildiğim kadarı ile maliyeti aşağı çekmeye çalışacağım. Umarım yakın zamanda yükseliş trendi başlar. Herkese selamlar sevgiler.

Altın yükseldi sevindik,

Altın yükseldi sevindik, düştü üzüldük, ya da tam tersi oldu kimi zaman. Üzüldüğümüzde de sevindiğimizde de buraya yazdık. Tavsiyelerimiz olduğunda da bunları paylaştık. Bazı arkadaşların çok daha uzmanca yorumlar yazdığını gördük, karar almadan önce onların yazılarını arar olduk. Gerçekten de, misafir1907' nin de yazdığı gibi, kazanan dostluk oldu. Türkiye' nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden kişilerle dostluklar kuruldu. Siteye emeği dokunan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. 2012' nin hepimize mutluluklar getirmesi dileğiyle.Altın yükseldi sevindik, düştü üzüldük, ya da tam tersi oldu kimi zaman. Üzüldüğümüzde de sevindiğimizde de buraya yazdık. Tavsiyelerimiz olduğunda da bunları paylaştık. Bazı arkadaşların çok daha uzmanca yorumlar yazdığını gördük, karar almadan önce onların yazılarını arar olduk. Gerçekten de, misafir1907' nin de yazdığı gibi, kazanan dostluk oldu. Türkiye' nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden kişilerle dostluklar kuruldu. Siteye emeği dokunan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. 2012' nin hepimize mutluluklar getirmesi dileğiyle.

mutlu yıllar

Herkese mutlu yıllar, Allah öncelikle sağlık huzur daha sonra para versin :)

herkese mutlu yıllar..

herkese mutlu yıllar.. dilerim ki 2012 yılı TÜM HAYALLERİMİZİN GERÇEKLEŞTİĞİ YIL olsun..

İçeriği paylaş İçeriği paylaş