ORTA VADE (KNOPPIX)

Kısa Vadede Yeşil çizgiler ile çizdiğim Formasyon oluşmuş ve son c dalgası da tamamlanmış görünmektedir. Bulunduğumuz noktadan bir miktar daha gerilemesi mümkün ancak çok dipleri beklemiyorum. Genel görüntü itibari ile 1670 te dibi gördük. Bu noktada Alım bekleyenler doların biraz gerilemesini bekleyerek alım fırsatı kollamalı. Hala 100 ve altı yakalandığı anda alım yapılması taraftarıyım.
 
Orta vadede ise 1 den 5 e kadar olan bölüm 1. dalgayı, a,bc kısmı ise 2. dalgayı oluşturmuştur. (mavi çizgi)
Şimdi sıra 3. yükseliş dalgasında. Bu dalgada hedef 1850-1900 arası bir hedef olmalı.mavi 1  nolu çizginin oluşum süresine baktığımızda beklediğim 3 nolu yükselişin ne kadar zaman alacağı hakkında yorum yapabilirsiniz. Bana göre yaklaşık 1,5 ay ki tam yıl sonu civarında 1850-1900 bandı mümkün görünüyor.
Bu seviyeye gelene kadar yeşil 1-5 çizgilerine benzer inişli çıkışlı bir seyir 1,5 ay boyunca bizi bekliyor
 
Bunun arkasından 2012 başında 4 nolu iniş dalgası ile birlikte 1750-1800 civarına kadar bir geri çekilme ve akabinde 2012 ilk çeyreğinde 5 nolu dalga olarak altın rallisini izleyebiliriz. 2000 li seviyelere merhaba diyeceğiz. ve sonrasında şu an seviyesini belirleyemediğim a,b,c düzeltme dalgalarını tekrar izleyeceğiz.
Alın size 6 aylık beklenti. Bu yazıyı beğenenler veya beğenmeyenler aşağıdaki imzamı okusun. Cevabını alsın lütfen. :))))
 
Beklediğim gibi giderse 6 ay yorum yazmama gerek kalmayacak. tembellik yapacağım günler beni bekliyor galiba.
Herkese sevgiler, saygılar.
Bol kazançlar

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

teşekkürler usta

usta emek vermişsin çalışmışsın Allah emeğini boşa çıkarmasın.inşallah yeni doğan çocuğumun nasibine araba alacak kadar para kazandırmak nasip etsin bize.10000 tl lik 105.320 den almmıştım ya nasip ya kısmet hadi hayırlısı
 

tabi dalgalar rüzgarların

tabi dalgalar rüzgarların etkisi ile yön değiştirmezse...inş değiştirmez :))) pzylaşımınız için teşekkürler...

İçeriği paylaş İçeriği paylaş