Site duyuru

Site hakkında duyuru: Sitenin ana sayfasında, sayfanın alt bölümünde, yazdığım yorumların çoğunda ve özel mesajlarımda belirttiğim gibi sitemiz sadece kişilerin altın hakkındaki yorumlarının ve düşüncelerinin paylaşıldığı bir sitedir. Ücretsiz olarak hizmet verir ve amatör ya da uzman, kişilerin görüşlerini paylaşabilecekleri bir sitedir. Bu sitenin belirli kuralları vardır ve bunlar belirtilmiştir. Bununla birlikte, son zamanlarda üye sayımızın da artması ile birlikte, site kurallarına dikkat etmeden ve malesef kişi ya da kurumları hedef alan tarzda yazılar artmaya başladı. Bu kişilerden bazılarının üyeliklerine son verildi.
Burada site kurallarına uygun olarak insanlar istedikleri gibi yorumlarını yazabilirler. Burada yazı yazanlar sizin yatırım danışmanınız değildir. Burası yatırım danışmanlığı sitesi de değildir. Her gün yüzlerce kişi yorumlarını yazmaktadır. Neden dediğin çıkmadı diye kimseyi suçlayamazsınız. Herkes gibi siz de görüşünüzü yazarsınız, sizde öyle olmadığını belirtirsiniz. Bunun dışında, herkes kendi yatırımına kendisi karar verir. Sitede bundan sonra kişileri hedef alan tarzda yazılar yazan arkadaşların üyeliklerine son verilecektir.  Duyrulur.
http://www.altinborsasi.gen.tr/site-ile-ilgili-aciklamalar-ve-site-kullanimi

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş