Site Kuralları

Sitemiz ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Sitemizin hiçbir bölümü için ücret alınmamaktadır. Yazılan yorumlar kişisel değerlendirmelerdir. Doğru ya da yanlış olabilir. Kişisel yorumlardır. Gerekli analizleri değerlendirmeleri yapmadan buradaki yorumlarla işlem yapmak doğru değildir. Buradaki yazılanlar kişisel tahminler ve yorumlardır.
 
Sitede yapılan paylaşımlarda yazılarda ve yorumlarda kişilere, kurumlara hakaret içeriği taşıyabilecek tarzda yazılar, isim vererek yapılan olumsuz yorumlar, sitedeki diğer yorumları eleştirmek için yazılan yazılar, sitede yapılan paylaşımlarda telefon numarası ve özel bilgileri paylaşmak, başkalarına ait yazıları kaynak bildirmeden sitede paylaşmak  yasaktır.

Sitede yapılan paylaşımlarda, alıntı yapılan sitelerin izni varsa alıntı yapılabilir Bunun haricindeki alıntılar da yasaktır.
Bu tür yazılar görüldüğü anda silinmekte ya da düzenlenmektedir. Bu tür yazılar yazan kişilerin sitedeki üyeliklerine son verilmektedir. Ayrıca, bu tür paylaşımlarda bulunanlar bunların hukuki sonuçları olduğunu da unutmamalıdırlar.
 
Lütfen sitedeki güzel ve seviyeli paylaşım ortamını bozacak tavırlar sergilemekten kaçınalım. Bu tür paylaşımlarda ısrarlı kişiler siteden uzaklaştırılacaktır.
Başkalarından alıntı yapılacaksa mutlaka alıntının kaynağı belirtilmelidir. Bunun haricinde yorum sayfasında karşılıklı sohbet tarzındaki yazışmaları yapmamaya özen göstermeliyiz. Bunun için sitede özel mesajlaşma seçeneği mevcuttur.
Sitenin kullanımı ve açıklamalar için bağlantıya tıklayınız (ayrı bir sayfada açılacaktır)

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş