Sitedeki yazılar ve yorumlar hakkında

Sitemizde, son günlerde, yorumlarını paylaşanlara karşı maksadını aşan eleştiriler görülmeye başladı. Sitedeki paylaşımların tamamen kişisel görüşler olduğunu, doğru veya yanlış olabileceğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Aramızda, siteyi sabote etmek için üye olanlar, okuduğu her yoruma eksi oy verenler, paylaşıma engel olmak için, paylaşım yapanlara karşı hakarete varacak tarzda yorumlar yazanlar, başka sitelerin reklamını yapmak için sitedeki yorum bölümünü kullanmak isteyenler var. Bu kişiler tespit edildikleri anda üyelikleri silinmektedir.  Sitemize karşı son günlerde yapılan saldırılar bununla kalmayıp site sunucusuna saldırı şeklinde saldırılar da olmaktadır. Bu saldırıları yapan ip numaraları tespit edilip savcılığa verilecektir.
Bunun dışında, şimdiye kadar siteye ve yorumları takip edenlere emeği dokunanlardan da bazen amacını aşan yorumlar görebiliyoruz. Kendilerine, paylaşımları için teşekkür ediyorum. Bununla birlikte, site kurallarında da yazdığımız gibi, kişileri veya kurumları hedef alan tarzda yazılara, sevgi ve saygı gözetilmeksizin yapılan paylaşımlara izin vermiyoruz. Buna dikkat edilirse memnun olurum.
Sitemizde, saygı ölçülerinde yorumlarını paylaşan üyelerimize teşekkür ediyorum. Bilgi paylaşıldıkça büyür. Bu tarz siteler aynı ilgi alanındak kişileri bir araya getirmekte ve insanları, başkalarının yaptıklarından haberdar etmektedir. Paylaşımların devam etmesi için, emeklerini ortaya koyarak paylaşımlarda bulunan arkadaşlara teşekkürü çok görmemeli ve sitedeki yorumlarda saygı kurallarının dışına çıkmamalıyız.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

EN BUYUK ADMİN......... BİZİM ADMİN

SITEMIZDEKI  DÜZEYLI ORTAMI KORUMAKTAKI GAYRETINDEN ÖTÜRÜ DEGERLI KHARONTURK E TESEKKUR EDERIM........IKI DEFA BASKA SITELERE GÖZ ATTIM ........KOŞAR ADIMLARLA SITEME DÖNDÜM...........HOME SWEET HOME ...NIDALARIYLA

İçeriği paylaş İçeriği paylaş