ÜMİTLENDİK AMA OLMADI

Dün dolarda düşüş sinyali bugün de dolarda düşüş ve altında çıkış olabileceğine dair ön sinyal aldığımı belirtmiştim. ancak Beklediğimiz devam sinyalleri gelmedi. Aksine Mevcut trend bir kaç desteğini daha kırara yoluna devam etti.
Haftasonu paylaştığım grafiklerde (http://www.altinborsasi.gen.tr/knppix-24-12-2011)  altın için çizdiğimiz ellliot hedefi 1400 lere kadar uzanıyor demiştim.
 
Ancak Beni düşündüren altında bu gün aldığım ön sinyal hala grafikte duruyor ve yönünü değiştirmedi diyordum ki ben bu yazıyı yazarken erken alarm verdiğini söylediğim gösterge hatalı sinyalini düzeltti.
Aşağıya güncel ons grafiğini ekliyorum. Yalnız haftasonu verdiğim ons grafiğinden farklı olarak Ellio sayımlarını değiştirdim.ç Bu şekilde daha mantıklı geldi.
Bu durumda 1520 hedef görünüyor. Ancak 3. dalga hedefi olduğu için 5. dalgada yine 1400 ler gelmeli. Yani her durumda 1400 hedefleniyor.
 
http://a1112.hizliresim.com/s/w/1fb9n.gif
 
Son olarak Hatırlatmak isterim ki YENI YIL OLA HAYROLA. YIL BAŞINDAN SONRA HER ŞEY DEĞİŞEBİLİR. TAKİPTE OLACAĞIZ.
SAYGILAR
 
 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

109 110 a çıktı mı dahasını

109 110 a çıktı mı dahasını beklemek çok riskli. Bana göre 90 da son dip . Ben tekrar siteyi didiklemeye başladım. Çok okudukça hata yapma riskim artıyor . Zira bugün bir iş yaptım ki umarım beni ağlatmaz..

sayın tb ve fireman

sayın tb ve fireman dolardan çıktım bu seviyelerde altın alınırımı ön görünüz nedir?

bi isin dogasinda hep

bi isin dogasinda hep yukselmek yoktur.1 duser 2 yukselir. ama her dususte herkes hep dusecek artik iflah olmaz der. her cikista da artik kimse tutamaz derler.

Veriler Bahane. Grafikler Şahane...

Neden ?

neden neden pekiyi yükselmiyor.. hadi yükselmiyor, neden düşüyor.. bu zamana kadar bu kadar yükselmesinin tek nedeni ABD'nin para basması mıydı, Q 'lar mıydı..?

İçeriği paylaş İçeriği paylaş