Yeni Hafta

Ve piyasalar Kapandı...
Dolar-TL hariç diğerleri şaşırtmadı. Dolar-TL ise baştan iyi giderken sonradan gereksiz dercede geri geldi.
Artık yeni haftaya bakacağız. Pazar gecesi açılışı izleyip pazartesi sabah yeni hedefleri çizeceğiz.

Şimdi en büyük soru altın nereye kadar düşer. dolar-TL nereye kadar yükselir. Bunun cevaplarına bakacağız. Ama haftasonu biraz dinlenelim.
Kalın Sağlıcakla...
Saygılar.
 

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

merhaba

Arkadaşlar merhaba buraya yeni üye oldum, ancak bir süredir yorumları takip ediyorum. Altın alımı için beklemedeyim. 1,8150 ortalama ile %70 civarı dolardayım. Önümüzdeki hafta için dolar öngörünüz nedir acaba? Teşekkürler.

Ege Cansen'in yazısı

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/20933112.asp
 
Özetle, "gidecek çok yolumuz var. Ülkemizin "Cari Döviz Açığı / Milli Gelir" oranı hala çok yüksek" diyor.
 
HakMan.

teşekkürler

öncelikle verdiğiniz cevap için teşekkür ederim bir de hangi banka ile çalışmamı tavsiye edersiniz? neden?

Euro vitesi boşa atmış.bayır

Euro vitesi boşa atmış.bayır aşağı. :)

Veriler Bahane. Grafikler Şahane...

Sayın samimermer

Ben Euro'yu taaaa 2.52'de çıkardım (Yanlış hatırlamıyorsam Euro zirve 2.57 idi). Valla Euro nereye gidecek belli değil ama gözlemlediğim kadarı ile Euro doğrudan aşağı Dolar doğrudan yukarı gibi bir durum da yok. Yani Euro aşağı giderse paritedeki bağlantıdan dolayı Dolar ve Sterlin de (hatta diğer para birimleri de) aşağı gidebiliyor.
 
Yine de geçende Euro'nun aşağı gidişine paralel olarak "Hala Euro tutmaya dayanabilen var mı" diye şaka yollu sormuştum. Gerçi elimde nakit 660Euro varmış :) Avrupa'ya felan gittiğimde kullandığım paralardan artmış. Dolayısı ile bunu tutmaya dayanıyorum :)
 
HakMan.

slm arkadaşlar

bu sayfaya aykırı bir sorum olacak aylardır yorumlarınızı takip ediyorum altın, dola gidişatı hakkında mükemmel bilgiler elde ettim. fakat euro hakkında kimseden bi yorum gelmiyo euro yatırım yapan yok mu hiç mi kazandırmıyor? bu sene sancılı olduğu muhakkak ama yine de yatırım yapılabilecek dövizlerden değil mi? yorumlarınız lütfen?

İçeriği paylaş İçeriği paylaş