YENİ HAFTA-BEKLENTİ

Sevgili arkadaşlar,
Önümüzdeki haftayı 1800 - 1850 bandında geçireceğimizi düşünüyorum.Euro bölgesinde endişelerin biraz hafiflemesi ilk etapta fiyatlamada yine bir hafif gerileme yaşatabilir fakat çok önemli hiç öngöremediğimiz gelişmeler olmadığı takdirde yılın kalan kısmında önemli bir geri çekilme beklememekteyim.Kasım ayı beklentim 1800 - 1850 civarında tamamlaması ve dolarında 1,78 - 1,82 seviyesinde olması dolayısıyla daha önceki görüşlerimde de belirttiğim üzere kasım ayında 103 - 107 TL kapanıştır.
23 Kasıma ayrıca dikkat etmek gerekir.Ben burdaki belirsizliğinde altın fiyatlarına olumlu etki yapacağına düşünüyorum
NOT: Önümüzdeki hafta için  KITCO'nun yaptığı 22 katılımcıdan oluşan analize göre 18 i yükselecek, 2 si düşecek ve 2 si yatay seyir izleyecek demiştir.( %81.8 bullish, %9.1 bearish ve %9.1 unchanged)
Sağlıcakla kalın,herkese bol kazançlar

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Sayın Dream Trader, 23 kasıma

Sayın Dream Trader,
23 kasıma kadar ABD de bütçe kesintileri tasarısında oybirliğine varılması gerekiyor.O tarih şu anda Avrupa'nın durumu nedeniyle unutulmuş durumda gibi geliyor bana.Cumhuriyetçiler ile Demokratlar ne yapacak bakalım?

Yorumlarınız için teşekkür

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Umarım doğru çıkar.

Teşekkürler, böyle güzel

Teşekkürler, böyle güzel yorumları okuyup bir de gerçekleştiğini görmek aylardır harap sinirlerime iyi gelecek. (bu arada 23 Kasım'da neye dikkat edelim?)

İçeriği paylaş İçeriği paylaş