Yorumlar hakkında

Sitemiz, bilindiği gibi tamamen ücretsiz olarak, üye olan herkesin kişisel görüşlerini, yorumlarını paylaşabildiği bir platformdur. Siteye ücretsiz olarak üye olan kişiler arasından, insanların yorumlarını sürekli görmek istediği kişilerin yazılarını, kolaylık olması için ana sayfada paylaşıyoruz. Site bu şekilde, tamamen kişisel yorumların paylaşıldığı bir sitedir.  Sitenin bir çok yerinde yazdığımız gibi, doğru ya da yanlış olabilir. Sadece kişisel görüşlerdir.  Buradaki paylaşım ortamı ve sitenin devam etmesi için saygı ve sevgi esasına dikkat etmeye çalışıyoruz.
Sitemizde yorumlarını paylaşan "fireman" ile görüştük.  Tekrar yorumlarını paylaşması için fazla sayıda istek oldu. "fireman" fırsat bulduğunda yorumlarını paylaşmaya devam edecek. Ancak, Fireman' ın paylaştığı değerlendirmelerde yorum yapma seçeneği aktif olmayacak. Kendisinin yorumları düzenleme ve gerektiğinde silme yetkisi mevcuttur.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş