Yorumlarla ilgili...

Sitemizde yazılan yorumlarda  hakaret unsuru oluşturabilecek tarzda mesajların yazılması kesinlikle yasaktır. Sadece şahıslar değil, banka ,gazete vb çeşitli kurumlarla ilgili olarak yazılan yorumlarda da aynı durum söz konusudur.  Bu tür mesajların kanuni yaptırımı da mevcuttur.
Lütfen yazılan yorumlarda buna dikkat edelim.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

gümüş yukarıya dikti gözünü

gümüş yukarıya dikti gözünü

sayın tuvana buda twitterdaki paylaşımım 17 nisan

TIKLAYIP BÜYÜTEBİLİRSİNİZ

 

 

sayın tuvana

Değerli arkadaşlar;

Bahsedilenler günlük kapanışlar, hatta yanılmıyorsam bir iki günlük teyit edilmiş kapanışlar oluyor. İşte biz amatör yatırımcılar burada çuvallıyoruz. Üstadlar yolu gösteriyor ama biz treni kaçırabiliyoruz. Sanırım zamanla, tecrübeyle bu konuyu çözeceğiz. Özellikle biraz grafik bilmekte, indikatör kovalamakta fayda var diye düşünüyorum. Saygılar.

SAYIN FIREMAN

geçilirseden kasıt kapanış yapmasımı yoksa gün içerisinde geçip bir müddet beklemesimi..şimdiden teşekkür edrim..

sayın tuvana

fireman tarafından bu sitede yapılan yorum aşağıdadır. sanırım gözünüzden kaçırdınız.

19 Nis 2013 - 12:59
1360 aşağı sarkmaz ise alım fırsatıdır bu hızla 1440 ları bekliyorum
https://twitter.com/MuhammedCanli

yanlışın var orkunarda

sn orkunarda sn firemanın  twitterda ne yazdığını bilmiyorum, ancak bu sitede ons 1360 lardayken SAKIN ALMAYIN başlıklı yazısı vardı, arşivlere falan bak bulursun.

yanlış anla(şıl)malar

fireman ın günlerdir söylediği şu: "1360 ın altına inmediği sürece 1428 ve 1450 hedefleri ile alım yapabilirsiniz." ... twitter da ve burada aynı şeyi söylüyor. 

bjk

eyvallah bekliyoruz dört gözle gümüş bizi üzdü fırtınada aşağı altın bir düştü gümüş 2 düşümüştü rüzgar terse dönmek üzere altın 2 yükseldi gümüş 1 yükseldi orantısızlıktır gidiyor bu neiş anlamadık birde kuveytturkle ilgi sıkıntı yaşayan varmı arkadaşlar arbitiraj gümüşden altından usd ye varmı makasları nasıl yorumunuzu esirgemeyin rica etsek syg.

aynen bende almadım düşecek furyasından

Ben 4 gündür sırf 1320 muhabbetine giremedim tonla zararım oldu aslında gidişattan belliydi ama sonuçta ytd herkes kendi önüne bakmalı arkadaşlarımız gayet güzel değerli yorumlar yapıyor ama ne olsada etkileniyor millet

İçeriği paylaş İçeriği paylaş